درباره ما

گروه تخصصی پارادایس حاصل تلاش گروهی متشکل از مهندسین و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات است که فعالیت خود را جهت سهولت دسترسی آسان جامعه پزشکی به محصولات و خدمات مورد نیاز ادامه می دهد .
گروه فناوری پزشکی پارادایس بر پایه اجرا، مشاوره و تولید محصول و ارائه خدمات به فعالیت می پردازد. در گروه فناوری پزشکی پارادایس، محصولات از جمله کتابخانه پزشکی، مجموعه ژورنال های پزشکی، نرم افزار مدیریت مطب و ... موجود می باشد. علاوه براین، گروه فناوری پزشکی پارادایس در زمینه طراحی انواع وب سایت و تبلیغات در فضای مجازی برای مشتریان فعالیت دارد. وب سایت گروه پارادایس، خدمات و فعالیت های خود را به طور کامل در منوی محصولات، شرح داده است. .

پارادایس با هدف ارائه خدمات متمایز در فناوری پا به عرصه فعالیت نهاد و به طور تخصصی فعالیت خود را در این زمینه متمرکز ساخت. هم اکنون با کسب تجربه موفق و با بهره گیری از فن آوری های نوین و همکاری جمعی از متخصصین فن آوری اطلاعات و مشاوره جمعی از اعضای مجرب جامعه پزشکی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و راهکار هایی جامع و متمایز نسبت به دیگر رقبا ارائه نماید .

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی پارادایس در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌ گرفته‌ است برای این مجموعه تجربه بیشتر با توجه به پیشرفت علوم دیجیتال و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌ است. تمرکز پارادایس به عنوان یک گروه کاملا تخصصی معطوف به ارائه یک خدمت رضایت بخش می باشد .

ما عمیقا باور داریم که با استفاده از دانش، مهارت، خلاقیت و توانمندی خود در حوزه علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات می‌توانیم کارهای شگفت انگیزی را برای مردمان سرزمینی که دوستش داریم، انجام دهیم. پارادایس حاصل تفکری چابک، تحول گرا و توسعه محور است. خواست و اراده ما، طراحی و تولید محصولات و ارائه راهکارهای هدفمندی است که ضمن دارا بودن کیفیت و کارایی، لذت و سهولت بهره برداری از خدمات نوین فناوری اطلاعات را برای شما فراهم نماید. ما در این مسیر تمام توان خود را به کار بسته‌ایم و همواره از همکاری با شما به خود افتخار می‌کنیم .

گروه فناوری پزشکی پارادایس مشاوري امين در زمينه خدمات پزشکی از جمله حفاظت و صيانت از يافته هاي پژوهشي و كمك به تجاري سازي خواهد بود .

مشتاقانه در انتظار دریافت نظر و پیشنهادهای ارزشمند و کارساز شما برای ارائه هرچه بهتر و کارآمدتر خدمات هستیم. در صورتی که علاقه‌مند به در میان گذاشتن نظر خود با گردانندگان پارادایس هستید، نظر یا پیشنهاد خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمائید .

info@PMTec.ir

 

درباره پارادایس

فناوری پزشکی پارادایس

Support